Вівторок-п'ятниця, 16:50

Ліля із "сердець трьох" закохалася... у кількох чоловіків одразу

Учасниця проекту Нового каналу сама себе не впізнає.
 
Мовчазна і закрита Ліля дуже змінилася. Після зйомок у шоу вона переїхала до Києва, шукає роботу і активно обзаводиться новими знайомствами. 
 
- Я раніше була дуже закрита. Складно сходилася з людьми. А зараз із задоволенням спілкуюся, навчаюся чомусь новому, – розповіла дівчина. – У мене з'явилися подруги – люди, до яких іноді звертаюся по пораду. 
 
Після невдалих стосунків дівчина з великим побоюванням ставилася до чоловіків. А тепер – закохалася! 
 
- Поки що у стосунках не перебуваю. Але скажу, що закохана, – продовжує Ліля. – Чесно кажучи, навіть не в одного чоловіка. А відразу в кількох (сміється). Я себе не впізнаю! 
 
Дівчина поки що не хоче розкривати імена своїх симпатій. Але зізнається, що завдяки проекту подивилася на себе з боку. А ще почала звертати увагу на абсолютно інший типаж чоловіків. 
 
- Раніше мені подобалися молоді красиві хлопці, які любили відриватися, гуляти, – розповідає вона. – Тепер я більше звертаю увагу на вчинки чоловіків, їхні цілі в житті. А хлопці, які живуть марно і просто прогулюють гроші, мене не цікавлять. 
 
Як змінювалася Ліля – дивіться в шоу "Серця трьох" із Машею Єфросініною з вівторка по п'ятницю о 16:50 на Новому каналі.

Повернутися назад
Читайте також
Залишити коментар
Щоб коментувати авторизуйтесь
  • Ніхто ще не залишив коментарів. Напиши першим!
  дивіться
на новому