Вівторок-п'ятниця, 16:50

Серця трьох із Машею Єфросініною

 ‐ 

Про проект

Обирай кохання

Вперше на ТБ пару собі вибиратиме не чоловік, а жінка! 

"Серця трьох" із Машею Єфросініною – романтичне дейтинг-шоу. Адаптований формат "Girlfri3nds" ізраїльської компанії "Keshet Media Group".

Три героїні різного віку, темпераменту і професій – Ліля, Валя і Віка – спробують відкинути ілюзії, стати чесними з собою і... закохатися. У кожної за плечима досвід, душевні рани і непереборне бажання зустріти СВОГО чоловіка.
 
Подружки три місяці житимуть у заміському будинку. 100 різних чоловіків спробують добитися їхньої прихильності. Але, як і притаманно дівчатам, вони будуть вередувати, перевіряти хлопців на міцність, нервуватися на побаченнях, плакати з причини і без і... обговорювати амурні справи одна з одною.
 
Ділитися досвідом, давати поради, оберігати від помилок героїнь буде ведуча Маша Єфросініна. Де заслужили – посварить, де потрібно – втішить...
 
  
- Тут все керується емоціями! "Серця трьох" – це для мене водночас новий формат шоу і мужній крок. Тут я і подруга, і сестра, – розповідає ведуча. – У програмі буде кілька дуже гострих сцен. Після них у мене піднімалася температура, кілька ночей не могла спати... Мої стосунки з учасницями неодноразово досягали пікового стану в різних емоціях. І це не дивно, адже закохана жінка – абсолютно некерована субстанція. Коли говорить серце, дівчата вже не помічають, як із ними відбуваються колосальні зміни, – коментує Маша. – Ті смаки, інтереси, ідеальні чоловічі образи, з якими вони прийшли в проект... І те, яким буде їхній вибір у результаті... За цим хочеться спостерігати!
 
До фіналу дійдуть лише шестеро – по двоє чоловіків у кожної учасниці. Ці щасливчики вирушать із героїнями в романтичну подорож до Таїланду. Чи знайдуть дівчата кохання – стане відомо вже навесні.
 
- Якщо на все це дивитися поверхово, то здається, що це шоу про трьох дівчат, яким принесли на красивому блюді сотню хлопців, оселили в шикарному особняку, щодня балують сюрпризами і влаштовують побачення, – говорить Маша Єфросініна. – Насправді, коли цей тайфун УСЬОГО обрушився на них, дівчатам довелося відчути найскладніші емоції в їхньому житті.
 
Особливість шоу ще й у тому, що воно щоденне. Тому чекати кілька місяців розвитку подій тепер не потрібно!
 
Шоу "Серця трьох" із Машею Єфросініною
 
 
 

 


Повернутися назад
  дивіться
на новому